MENÍME NÁZOV NAŠEJ STRANY

MENÍME NÁZOV NAŠEJ STRANY

Nový názov našej politickej strany je SOLIDARITA – Hnutie pracujúcej chudoby.

Dňa 12. 10. 2019 sa v Banskej Bystrici uskutočnil Republikový snem politickej strany SKOK – Európski liberálni demokrati, ktorý rozhodol o prijatí nového názvu politickej strany. Zároveň boli prijaté nové stanovy strany.  Nový názov strany a nové stanovy boli riadne zaregistrované na Ministerstve vnútra SR.

Na Republikovom sneme sa zároveň vzdal funkcie predsedu strany Juraj Miškov. Ďakujeme Jurajovi Miškovovi za úprimnú snahu zmeniť Slovensko na lepšie miesto pre život.

Členovia Republikového snemu následne zvolili za nového predsedu strany Stanislava Mičeva, generálneho riaditeľa Múzea SNP a známeho bojovníka proti fašizmu. „Chceme ponúknuť alternatívu, ktorá tu nie je. Chceme pomáhať ľuďom, ktorí sú pracujúci, ale zároveň zarábajú tak málo, že jednoducho majú problém vyžiť z platu. Zároveň zostávame pri proeurópskej orientácii strany“, vysvetľuje Stanislav Mičev.

Okrem názvu strany meníme aj názov stránky, nájdete na nás na webe: www.solidarita.eu.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.