Miškov (SKOK!) dnes urobil finančný striptíz

Miškov (SKOK!) dnes urobil finančný striptíz

Predseda strany SKOK! Juraj Miškov sa rozhodol urobiť to, čo žiadny politik u nás ešte neurobil – kompletný finančný striptíz. Ľudia si zaslúžia počuť pravdu o tom, ako politici financujú svoje kampane - podrobne a bez vykrúcania. Juraj Miškov dnes ukázal zmluvy, výpisy z účtov a presný pôvod financií, ktoré dal strane SKOK!.

SKOK! vyzýva nielen Rada Procházku, ale aj ostatné politické strany, aby konečne povedali ľuďom pravdu a preukázali svoje financovanie. To znamená ako financujú svoju stranu, odkiaľ tie peniaze získali, ale aj to, ako boli tie peniaze zarobené. Miškov dnes novinárom ukázal zmluvy a výpisy z účtov, súvisiace s predajom obchodných podielov vo firme, ktorú vybudoval bez štátnych tendrov či eurofondov. „Ako chcú politici hospodáriť s verejnými financiami štátu, keď ľuďom verejne neukážu ako narábajú s vlastnými finančnými prostriedkami? Pretože iba tak vrátime aspoň časť dôvery do politiky,“ povedal predseda strany SKOK! a poslanec NR SR Juraj Miškov.

SKOK! tento týždeň povedal pravdu ľuďom o slovenskej politike. Ak chce akákoľvek slovenská strana splniť po voľbách to, čo sľubujú voličom, musia reálne akceptovať budúceho víťaza volieb. V opačnom prípade sú ich programy iba zdrapom papiera, ktoré môžu pokojne už teraz roztrhať.

„Pravda nie je vždy príjemná a pekná, a preto sa niekedy ťažko počúva aj hovorí. Pravdou je, že sú tu aj strany, ktoré chcú ísť do koalície so SMER-om, no otvorene sa k tomu neprihlásia. Príkladom toho je aj neustále sa vykrúcanie Radoslava Procházku v uplynulom týždni. Vyzvali sme ho niekoľkokrát, aby sa otvorene a jednoznačne vyjadril, no do teraz sme nedostali jasnú odpoveď. Potom sú tu strany, ktoré vyhlasujú, že do vlády so SMER-om nepôjdu, čím otvorene priznávajú, že kandidujú do opozície,“ uzavrel Miškov.

 

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.