SKOK - Európski liberálni demokrati sú za Slovensko v spoločnej silnej Európe!

Dňa 25.3.2017 sa v Bratislave konal Republikový snem pod vedením predsedu strany Juraja Miškova. Bol to druhý snem strany po ustanovujúcom Republikovm sneme v marci 2015 v Košiciach.

Juraj Miškov zhodnotil dva roky pôsobenia strany na slovenskej politickej scéne. Delegátom Snemu bol predstavený politický programový dokument - Manifest SKOK - Európski liberálni demokrati, ktorý bol snenom prijatý a bude určovať politické smerovanie strany do budúcnosti.

Snem zároveň odsúhlasil zmenu stanov a tiež zmenu názvu strany, ktorý bude SKOK - Európski liberálni demokrati.

Predseda strany Juraj Miškov pri tejto príležitosti povedal: "Považujeme za veľmi dôležité v období, kedy slovenskí politici, či vládni alebo opoziční, útočia na Európsku úniu a robia ju spoluzodpovednou za korupciu a marazmus v krajine, postaviť sa na stranu tých, ktorí vnímajú pozitívny posun našej krajiny z dôvodu členstva v Európskej únii. Sme presvedčení, že Európska únia je jedinečný projekt a pre Slovensko a ochranu jeho záujmov existenčne dôležitá. Vyhovárať sa na Brusel pri každom probléme je nezodpovedné a klamstvo, preto bude SKOK - ELD mať za cieľ ukázať prínosy členstva v EÚ pre každého občana našej krajiny."

Strana SKOK - ELD pripravila kampaň a počas najbližších mesiacov bude rôznymi formami poukazovať na pozítíva vyplývajúce pre Slovensko z členstva v Európskej únii.