SKOK - Európski liberálni demokrati sú za Slovensko v spoločnej silnej Európe!

SKOK - Európski liberálni demokrati sú za Slovensko v spoločnej silnej Európe!

Dňa 25.3.2017 sa v Bratislave konal Republikový snem pod vedením predsedu strany Juraja Miškova. Bol to druhý snem strany po ustanovujúcom Republikovm sneme v marci 2015 v Košiciach.

Juraj Miškov zhodnotil dva roky pôsobenia strany na slovenskej politickej scéne. Delegátom Snemu bol predstavený politický programový dokument - Manifest SKOK - Európski liberálni demokrati, ktorý bol snenom prijatý a bude určovať politické smerovanie strany do budúcnosti.

Snem zároveň odsúhlasil zmenu stanov a tiež zmenu názvu strany, ktorý bude SKOK - Európski liberálni demokrati.

Predseda strany Juraj Miškov pri tejto príležitosti povedal: "Považujeme za veľmi dôležité v období, kedy slovenskí politici, či vládni alebo opoziční, útočia na Európsku úniu a robia ju spoluzodpovednou za korupciu a marazmus v krajine, postaviť sa na stranu tých, ktorí vnímajú pozitívny posun našej krajiny z dôvodu členstva v Európskej únii. Sme presvedčení, že Európska únia je jedinečný projekt a pre Slovensko a ochranu jeho záujmov existenčne dôležitá. Vyhovárať sa na Brusel pri každom probléme je nezodpovedné a klamstvo, preto bude SKOK - ELD mať za cieľ ukázať prínosy členstva v EÚ pre každého občana našej krajiny."

Strana SKOK - ELD pripravila kampaň a počas najbližších mesiacov bude rôznymi formami poukazovať na pozítíva vyplývajúce pre Slovensko z členstva v Európskej únii.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.