SKOK! HODNOTÍ ROK PÔSOBENIA ANDREJA KISKU NA POSTE PREZIDENTA POZITÍVNE

SKOK! HODNOTÍ ROK PÔSOBENIA ANDREJA KISKU NA POSTE PREZIDENTA POZITÍVNE

Nástupom prezidenta Andreja Kisku do funkcie získalo Slovensko po dlhom čase politika, ktorý je pozitívnym vzorom pre občanov. SKOK! očakáva, že hlas prezidenta Andreja Kisku bude v budúcnosti ešte viac rezonovať v oblastiach, ktoré trápia občanov a všetky politické garnitúry v nich zlyhali – korupcia, situácia v zdravotníctve a v školstve, či úroveň politickej kultúry.

„Slovensko potrebuje viac politikov, ktorí budú spoločnosť spájať, a nie rozdeľovať, a ktorí nebudú zneužívať ideológie s cieľom uchopenia moci, ale zamerajú sa na riešenie konkrétnych problémov, trápiacich občanov,“ povedal predseda strany SKOK! Juraj Miškov.

 

SKOK! oceňuje prezidentov jasný a čitateľný postoj v oblasti zahraničnej politiky. Sme presvedčení, že rovnako zrozumiteľné by však mali byť aj signály, ktoré prezident vysiela k občanom na domácej pôde. A to aj v prípade, že pôjde o zložité celospoločenské otázky, ktoré majú potenciál polarizovať spoločnosť. Takými bolo napríklad aj februárové referendum, či aktuálne rezonujúci problém utečencov.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.