SKOK!: Nerozhodnutí voliči by mali zdvihnúť hlavu a voliť podľa seba

SKOK!: Nerozhodnutí voliči by mali zdvihnúť hlavu a voliť podľa seba

Predseda strany SKOK! Juraj Miškov uviedol, že tieto parlamentné voľby sú unikátne, lebo majú asi najvyšší podiel nerozhodnutých voličov v histórii krajiny.

Milión nerozhodnutých voličov by malo v sobotu 5. marca zdvihnúť hlavu, vykašľať sa na politikov, ktorí im hovoria, čo majú robiť a mali by voliť podľa seba, lebo už nemusia voliť menšie zlo. Na dnešnej tlačovej konferencii to uviedli predstavitelia strany SKOK!.

"Nemusíte voliť menšie zlo, voľte podľa seba. V sobotu hlavu hore," apeloval Daniel Krajcer. Predseda strany Juraj Miškov uviedol, že tieto parlamentné voľby sú unikátne, lebo majú asi najvyšší podiel nerozhodnutých voličov v histórii Slovenska. "Chcel by som týmto ľuďom povedať, že ich chápem a rozumiem im. Ak by sme nezaložili SKOK!, ani my by sme dnes nemali koho voliť. Tzv. ľavica a pravica zlyhali a sklamali obrovské množstvo ľudí, a teraz sa obávajú o svoj volebný výsledok," povedal.

Miškov kritizoval tiež strany SaS, OĽaNO-NOVA a #Sieť, ktoré podľa jeho slov hovoria voličom, čo majú robiť. "Hovoria im, že majú voliť menšie zlo a nie tých, ktorým veria. My nebudeme vyzývať voličov týchto strán, aby volili nás, lebo je to nedôstojné a uráža to voličov," myslí si Miškov.

Jeho strana sa preto obracia na tých, ktorí nevedia či a koho voliť. "Preto naša výzva patrí práve nerozhodnutým voličom," uzavrel Miškov.

Krajcer upozornil, že milión nerozhodnutých občanov je dnes najväčšia sila na Slovensku. "Je vás viac ako voličov Smeru-SD či voličov rozhádanej pravice dokopy," dodal.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.