SKOK! bude presadzovať zrušenie daňových licencií, ak sa stane súčasťou vlády

SKOK! bude presadzovať zrušenie daňových licencií, ak sa stane súčasťou vlády

Strana SKOK! (Slovenská občianska koalícia) zruší daňové licencie pre firmy, ak bude súčasťou vlády. SKOK! tak uvádza v reakcii na rozhodnutie Ústavného súdu SR, ktorý vyhlásil zavedenie daňových licencií za opatrenie, ktoré je v súlade s Ústavou SR.

„Daňová licencia nie je ničím iným, ako daňou zo straty. Je to nespravodlivá daň, ktorá prispieva k zhoršovaniu podnikateľského prostredia. Ak budeme mať tú možnosť, SKOK! bude presadzovať zrušenie daňových licencií ako jedno z prvých opatrení v prospech zlepšenia podnikateľského prostredia,“ povedal predseda strany SKOK!, Juraj Miškov.

SKOK! vo svojom programe predstavuje plán, ako urobiť na Slovensku najlepšie podnikateľské prostredie v strednej Európe. Súčasťou programu je aj rozšírený projekt Singapúr, ktorý Miškov presadzoval ešte ako minister hospodárstva, a bol zameraný na rušenie byrokracie a znižovanie administratívneho zaťaženia pri podnikaní.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.