SKOK! disponuje potenciálom kvalitných ľudí

SKOK! disponuje potenciálom kvalitných ľudí

Strana SKOK! chce s hrdosťou oznámiť, že jej zakladajúci člen a popredný odborník na ekonomiku, Jozef Kollár, sa od nového roka stane podpredsedom významnej svetovej inštitúcie - Medzinárodnej investičnej banky. Nominácia poslanca Jozefa Kollára na post podpredsedu (MIB) je dôkazom, že disponujeme potenciálom kvalitných ľudí.

Jozef Kollár sa v strane SKOK! výraznou mierou podieľal na príprave reforiem slovenskej ekonomiky, ktoré už za Radičovej vlády pomohli vytvoriť 54 000 pracovných miest.  

„Jozef Kollár je najlepším kandidátom na slovenského ministra financií a sme hrdí, že prešiel aj výberom v medzinárodnej organizácii. V prípade, že bude povolaný stať sa ministrom novej slovenskej vlády na jednom z ekonomických rezortov, verím, že sa vráti,“ povedal predseda strany SKOK!, Juraj Miškov.

 

Poznámka: 

Jozef Kollár je poslancom Národnej rady SR za SKOK! a začne oficiálne pôsobiť v Medzinárodnej investičnej banke 1. januára 2016, jeho mandát skončí 31. decembra 2020. Je to medzinárodná finančná inštitúcia so sídlom v Moskve. Momentálne sú členskými štátmi banky Bulharsko, Česká republika, Kuba, Maďarsko, Mongolsko, Rumunsko, Ruská federácia, Slovenská republika a Vietnam. Hlavné oblasti činnosti Medzinárodnej investičnej banky zahŕňajú podporu malých a stredných podnikov prostredníctvom finančných sprostredkovateľov a financovanie infraštruktúrnych projektov so sociálnym významom v členských krajinách banky.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.