ÚVO začal na podnet SKOK!-u vyšetrovať predraženú konferenciu TechMatch

ÚVO začal na podnet SKOK!-u vyšetrovať predraženú konferenciu TechMatch

Úrad pre verejné obstarávanie prijal podnet predsedu strany SKOK! Juraja Miškova, a vykoná kontrolu obstarávanie tejto konferencie v Slovak Business Agency.

ÚVO o tom listom informovala Juraja Miškova, ktorý podnet na prešetrenie možného netransparentného nakladania s verejnými financiami podal pred dvoma týždňami.  

"Predražená konferencia TechMatch síce skončila, ale nezodpovedané otázky zostávajú. Som rád, že Úrad pre verejné obstarávanie začal konať - veci nesmú byť zahrané do stratena, ako to na Slovensku býva zvykom," povedal Juraj Miškov.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.