ÚVO začal na podnet SKOK!-u vyšetrovať predraženú konferenciu TechMatch

Úrad pre verejné obstarávanie prijal podnet predsedu strany SKOK! Juraja Miškova, a vykoná kontrolu obstarávanie tejto konferencie v Slovak Business Agency.

ÚVO o tom listom informovala Juraja Miškova, ktorý podnet na prešetrenie možného netransparentného nakladania s verejnými financiami podal pred dvoma týždňami.

"Predražená konferencia TechMatch síce skončila, ale nezodpovedané otázky zostávajú. Som rád, že Úrad pre verejné obstarávanie začal konať - veci nesmú byť zahrané do stratena, ako to na Slovensku býva zvykom," povedal Juraj Miškov.